Geral
Casa
Visitante
#
Equipe
MP
W
D
L
G
GD
P
1
FC Torpedo Moscovo
1
1
0
0
4:0
4
3
2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
1
1
0
0
3:0
3
3
3
FK Ural Ekaterinburg
1
1
0
0
2:0
2
3
4
FC Yenisey Krasnoyarsk
1
1
0
0
2:1
1
3
5
PFK Arsenal Tula
1
1
0
0
1:0
1
3
5
SK Rotor Volgograd
1
1
0
0
1:0
1
3
7
Chayka Peschanokopskoye
1
0
1
0
1:1
0
1
7
Sokol Saratov
1
0
1
0
1:1
0
1
9
FC Baltika Kaliningrad
1
0
1
0
0:0
0
1
9
Rodina Moscovo
1
0
1
0
0:0
0
1
11
FC Alania Vladikavkaz
0
0
0
0
0:0
0
0
11
FK Ufa
0
0
0
0
0:0
0
0
13
FC kamaz Naberezhnye Chelny
1
0
0
1
1:2
-1
0
14
FC Chernomorets
1
0
0
1
0:1
-1
0
14
FC Shinnik Yaroslavl
1
0
0
1
0:1
-1
0
16
FK Sochi
1
0
0
1
0:2
-2
0
17
FC Tyumen
1
0
0
1
0:3
-3
0
18
FC Ska-Khabarovsk
1
0
0
1
0:4
-4
0
1
FC Torpedo Moscovo
1
1
0
0
4:0
4
3
2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
1
1
0
0
3:0
3
3
3
FK Ural Ekaterinburg
1
1
0
0
2:0
2
3
4
FC Yenisey Krasnoyarsk
1
1
0
0
2:1
1
3
5
PFK Arsenal Tula
1
1
0
0
1:0
1
3
8
SK Rotor Volgograd
0
0
0
0
0:0
0
0
6
Chayka Peschanokopskoye
1
0
1
0
1:1
0
1
8
Sokol Saratov
0
0
0
0
0:0
0
0
8
FC Baltika Kaliningrad
0
0
0
0
0:0
0
0
7
Rodina Moscovo
1
0
1
0
0:0
0
1
8
FC Alania Vladikavkaz
0
0
0
0
0:0
0
0
8
FK Ufa
0
0
0
0
0:0
0
0
8
FC kamaz Naberezhnye Chelny
0
0
0
0
0:0
0
0
8
FC Chernomorets
0
0
0
0
0:0
0
0
18
FC Shinnik Yaroslavl
1
0
0
1
0:1
-1
0
8
FK Sochi
0
0
0
0
0:0
0
0
8
FC Tyumen
0
0
0
0
0:0
0
0
8
FC Ska-Khabarovsk
0
0
0
0
0:0
0
0
4
FC Torpedo Moscovo
0
0
0
0
0:0
0
0
4
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
0
0
0
0
0:0
0
0
4
FK Ural Ekaterinburg
0
0
0
0
0:0
0
0
4
FC Yenisey Krasnoyarsk
0
0
0
0
0:0
0
0
4
PFK Arsenal Tula
0
0
0
0
0:0
0
0
1
SK Rotor Volgograd
1
1
0
0
1:0
1
3
4
Chayka Peschanokopskoye
0
0
0
0
0:0
0
0
2
Sokol Saratov
1
0
1
0
1:1
0
1
3
FC Baltika Kaliningrad
1
0
1
0
0:0
0
1
4
Rodina Moscovo
0
0
0
0
0:0
0
0
4
FC Alania Vladikavkaz
0
0
0
0
0:0
0
0
4
FK Ufa
0
0
0
0
0:0
0
0
14
FC kamaz Naberezhnye Chelny
1
0
0
1
1:2
-1
0
15
FC Chernomorets
1
0
0
1
0:1
-1
0
4
FC Shinnik Yaroslavl
0
0
0
0
0:0
0
0
16
FK Sochi
1
0
0
1
0:2
-2
0
17
FC Tyumen
1
0
0
1
0:3
-3
0
18
FC Ska-Khabarovsk
1
0
0
1
0:4
-4
0